جمعه 29 شهريور 1398 20 محرم 1441 20 سپتامبر 2019
تاریخ : دوشنبه 12 آذر 1397
کد 10

در نشست هم اندیشی با جوانان مطرح شد

فرماندار جلفا: باید نگرش ها و افکار نسبت به جوانان تغییر کند

فرماندار جلفا در نشست صمیمی هم اندیشی با جوانان شهرستان اظهار کرد: باید نگرش ها و فکرها نسبت به جوانان تغییر کرده و آنها را باور کنیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جلفا، نشست جمعی از نخبگان، جوانان، ورزشکاران و انجمن های مردم نهاد شهرستان جلفا با فرماندار با محوریت بررسی مسائل و مشکلات حوزه های مختلف شهرستان برگزار شد.

صادق احمدی در این نشست با اشاره به اهمیت جایگاه جوانان و نقش این قشر در توشعه و پیشرفت همه جانبه جامعه افزود: نگرش سلیقه ای نسبت به خواسته های به حق و قانونی جوانان مخرب توانایی های آنها و در رابطه معکوس این قضیه باید زمینه ای فراهم شود تا از استعدادها و اندیشه های ناب جوانان در راستای پیشرفت هر چه بیشتر جامعه استفاده شود. 
وی در خصوص تاثیر نخبگان جوان در توسعه همه جانبه جامعه، تصریح کرد: متاسفانه نگرش و افکار در مورد جوانان معقولانه نیست و باید تغییر کند. 
وی با استقبال از این نشست ها، خاطرنشان کرد: در این نشست ها مسائل و مشکلات روز جامعه بررسی و با کمک جوانان در حل آنها تصمیمات مهم گرفته می شود. 
فرماندار جلفا ادامه داد: باید روحیه مطالبه گری در جوانان تقویت شود و در تمامی حوزه ها، مسئولان را به چالش بکشانند. 
احمدی با اشاره به نگرش منفی به حضور جوانان در برخی اماکن از جمله قهوه خانه ها، اظهار داشت: باید از این فضا و ظرفیت برای مسائل جوانان فرهنگ سازی شود. 
وی هدف از برگزاری این نشست را ایجاد همدلی و استفاده از توانایی ها جوانان موفق شهرستان برای کمک به توسعه همه جانبه استان و شهرستان عنوان کرد.
حضور نماینده جوانان در جلسه شورای اداری، تشکیل کمیته شناسایی استعداد های جوانان، ایجاد اتاق فکر جوانان در فضای مجازی و انتخاب دبیر نشست از بین جوانان از تاکیدات فرماندار جلفا در این نشست صمیمی بود. 
حمایت از گروه های هنری و ورزشکاران، معضل بیکاری، مسایل فرهنگی و عدم توجه به نیازهای جوانان نیازمند و طبقه پایین از جمله موارد مطرح شده توسط جوانان در این جلسه بود.

نویسنده خبر: مقصود هوشمند - مسئول روابط عمومی فرمانداری جلفا
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 آذر 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی جلفا