جمعه 9 اسفند 1398 03 رجب 1441 28 فوریه 2020
تاریخ : يکشنبه 7 بهمن 1397
کد 19

با هدف رسیدگی به مشکلات خانواده های شهدا

فرماندار شهرستان جلفا با حضور در منزل دو شهید در روستای مرازاد ضمن عیادت از مادر گرانقدر این شهدا، در جریان مسائل و مشکلات خانواده آنان قرار گرفت.

در این دیدارها مسائل و مشکلات خانواده های این شهدا از جمله کوتاهی در رسیدگی به درخواست ها از سوی مدیر بنیاد شهید شهرستان مطرح شد که فرماندار قول مساعد برای حل موضوع را دادند.
شهید اصغر فرج زاده در سال 64 در منطقه ماموت و شهید عیسی ملایی در سال 63 در جزیزه مجنون به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
بخشدار مرکزی جلفا و کارشناس امور ایثارگران فرمانداری و دهیار روستا، صادق احمدی فرماندار جلفا را در این دیدارها همراهی می کردند.
حضور فرماندار شهرستان جلفا در منزل تعدادی از خانواده شهدا و صدور دستورات لازم در جهت حل مشکلات آنها و مسئولین بنیاد شهید موظف شدند در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا ، ˈصادق احمدی' فرماندار شهرستان در سفری به نوار مرزی به اتفاق محمد فیض الهی بخشدار مرکزی و مقصود هوشمند کارشناس امور ایثارگران فرمانداری با حضور در منازل خانواده شهید ˈاصغر فرج زاده' و همچنین شهید ˈعیسی ملایی'، یاد و خاطره شهیدان و ایثارگران شهرستان جلفا را گرامی داشت. 
احمدی گفت: سربلندی و توسعه امروز ایران مدیون خون شهدا است و وظیفه همه مردم بخصوص مسئولان است که ضمن گرامی داشت یاد و خاطره این بزرگان با خدمت رسانی و نوکری به خانواده آنها، راه آنان را ادامه دهند. 
وی اظهار داشت: باید شهدا را الگوی خود قرار دهیم و همانگونه که آنان جان خود را برای حفظ کشور و ایجاد امنیت فدا کردند، ما نیز تمام تلاش خود را برای پیشرفت و آبادانی سرزمین خود بکار ببریم. 
وی درباره مشکلات خانواده شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس دستورات لازم را صادر کرد و مسئول بنیاد شهید را موظف کرد در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهند.
دهیار روستای مرازاد در این بازدید اکیپ را همراهی می کردند.
فرماندار شهرستان جلفا در بدو ورود به روستا در گلزار شهدای روستای مرازاد حضور و به روح نمانی شهدای این روستا فاتحه نثار کردند. 
اهالی ولایتمدار روستای مرازاد در دوران هشت سال دفاع مقدس تعداد 7 تن از جوانان خود را تقدیم دین و میهن اسلامی کردند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 7 بهمن 1397
  • توسط کاربر روابط عمومی جلفا