پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 21 خرداد 1398
کد 29

فرماندار جلفا

عملکرد دست اندرکاران استقبال از مسافران و گردشگران در تعطیلات عید فطر ستودنی و قابل تقدیر است

فرماندار شهرستان جلفا از عملکرد اعضای ستاد تسهیلات سفر شهرستان و منطقه آزاد ارس در استقبال شایسته از مسافرین و گردشگران در ایام تعطیلات عید فطر تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، صادق احمدی در این رابطه گفت: در جریان عید سعید فطر امسال، خیل عظیم گردشگران و مسافران به این شهرستان سرازیر شد که آمادگی کامل ستاد تسهیلات سفر شهرستان و منطقه آزاد ارس در پذیرایی از این مسافران بی نظیر بود.

وی افزود: در این ایام نزدیک به یک میلیون مسافر از مراکز تفریحی، تاریخی و زیارتی شهرستان بازدید کردند که خدمات ارزشمند منطقه آزاد ارس و اعضای ستاد تسهیلات سفر شهرستان از جمله نیروی انتظامی، مرزبانی، پلیس راه، راهنمایی و رانندگی، امداد و نجات، بهداشت و درمان، هلال احمر، شهرداران، دهیاران و صنعت و معدن در نوع خود ستودنی بود.

احمدی تصریح کرد: خوشبختانه با تدابیر لازم متولیان امر مشکل امنیتی متوجه گردشگران نگردید و رفاه و آسایش مسافران تامین شد که لازم می دانم از تلاش های مجددانه اعضای شورای تامین شهرستان تشکر نمایم.

رئیس ستاد تسهیلات سفر شهرستان جلفا ادامه داد: باید از ظرفیت گردشگری شهرستان به نحو مطلوب استفاده کرد.

احمدی خاطرنشان کرد: متاسفانه از ظرفیت گردشگری شهرستان آنچنان استفاده لازم نمی شود و باید با برنامه ریزی و تدابیر ارزنده این ظرفیت به سمت و سوی توسعه اقتصادی و رونق تولید سوق داده شود.

وی اظهار داشت: آمادگی اعضای ستاد تسهیلات سفر شهرستان تا پایان تابستان ادامه خواهد یافت.
فرماندار جلفا در پایان از همراهی و همکاری گردشگران با متولیان امر به خصوص نیروی انتظامی و مرزبانی تشکر کرد.

تهیه خبر: روابط عمومی فرمانداری جلفا 

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 21 خرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی جلفا