پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : چهارشنبه 26 تير 1398
کد 31

فرماندار جلفا

تامین اجتماعی پیشرو در اجرای سیاست های دولت است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مرزی جلفا همزمان با هفته تأمین اجتماعی و بهزیستی، فرماندار شهرستان با حضور در شعبه تأمین اجتماعی شهرهای جلفا و هادیشهر از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
صادق احمدی اظهار کرد: تأمین اجتماعی، یک سازمان کارگزار بیمه اجتماعی است و یکی از ابزارهای مهم رفاهی و اجتماعی جوامع امروزی محسوب می شود.

وی آمار دهها میلیون نفری عضو سازمان تأمین اجتماعی در کشور را بسیار مهم و قابل توجه برشمرد و اظهار کرد: با استقرار دولت تدبیر و امید و تحول در نظام سلامت، شاهد پیشرفت های قابل توجهی هستیم که در حوزه تامین اجتماعی نیز این تحول و ارتقاء خدمات رسانی مشهود است.

فرماندار جلفا تولید امنیت اجتماعی را مهمترین دستاورد این سازمان دانست و گفت: نباید به این اندازه فعالیت بسنده کرد ، چرا که هر اندازه در این زمینه با برنامه تر عمل کنیم؛ زمینه افزایش ضریب این امنیت را در پی خواهد داشت.
احمدی در پایان خاطرنشان کرد: تأمین اجتماعی از تاثیرگذارترین سازمان ها در تکریم ارباب رجوع محسوب می شود و این موضوع مسئولیت این سازمان را در قبال مردم بیش از پیش پر اهمیت می کند.

وی همچنین سازمان تامین اجتماعی را پیشرو در اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید از جمله دولت الکترونیکی توصیف و از زحمات رئیس و کارکنان شعب هادیشهر و جلفا در این زمینه، تقدیر و تشکر کرد.

در این دیدارها، روسای شعب تامین اجتماعی مستقر در شهرستان جلفا از توجه ویژه و پیگیری مسائل و مشکلات، از فرماندار شهرستان تشکر کردند.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 تير 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی جلفا