پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : شنبه 26 مرداد 1398
کد 33

فرماندار جلفا

 بحث بهداشت نانوایی ها جدی گرفته شود/ افزایش خودسرانه قیمت نان، تخلف است

فرماندار شهرستان جلفا گفت: در موضوع سلامت و بهداشت نانوایی ها با کسی شوخی نداشته و باید از سوی ناظران جدی گرفته شود.
 صادق احمدی در جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان جلفا اظهار داشت: نظارت و کنترل بر نانوایی ها با جدیت پیگیری شود و بازرسان نسبت به کیفیت و سلامت نانهای عرضه شده به مردم دقت و حساسیت ویژه ای داشته باشند.
وی خواستار طرح تشویقی نانوایی نمونه شد و گفت: با حمایت از نانوایی نمونه و اجرای این طرح  می توانیم در جهت گسترش و جذب نانواها به سمت نان با کیفیت و مطلوب گام موثری برداریم.
فرماندار جلفا افزود: هیچگونه کاهشی در سهمیه آرد شهرستان نداشته ایم و برای جبران برخی کاستی ها در ایام پیک مسافر و گردشگر، نسبت به افزایش سهمیه مازاد بین نانوایان نیز برنامه ریزی لازم صورت گرفته است.
احمدی از افزایش نظارت ها و برخورد جدی با نانوایان متخلف نیز خبر داد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف را سریعا از طریق سامانه 124 گزارش دهند.
وی برخورد جدی با هرگونه افزایش خوسرانه قیمت نان را متذکر شد و افزود:  ابطال مجوز و قطع سهمیه در صورت بروز تخلف افزایش خودسرانه نان و نیز استفاده از افزودنیهای غیرمجاز در تهیه نان متوجه متخلفان خواهد بود.
فرماندار جلفا از آغاز اجرای طرح پایش نانواییهای شهرستان از هفته جاری خبر و داد و گفت: با اجرای این طرح نحوه و میزان پخت در نانوایی ها و نیز میزان سهمیه نانوایان پایش شده و بر اساس اطالعات به دست آمده تصمیم گیری و سیاست گذاری خواهد شد.
احمدی در پایان به مردم اطمینان داد نگران کمبود عرضه نان در شهرستان نباشند.
دراین جلسه پیرامون مسائل و مباحث سهمیه آرد نانوایی ها، نحوه نظارت بر عملکرد نانوایی ها، کیفیت توزیع آرد سهمیه ای و ... به بحث و بررسی پرداخته شد و تصمیماتی اتخاذ گردید.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 26 مرداد 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی جلفا