پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 12 شهريور 1398
کد 35

توسط فرماندار جلفا صورت گرفت

تشریح دستاوردهای دولت در شهرستان جلفا از تریبون نماز جمعه

فرماندار جلفا در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر هادیشهر، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با تبریک هفته دولت، به تشریح دستاوردهای دولت در یکسال گذشته پرداخت و گفت : در طول چهار دهه گذشته تا کنون خدمات ارزشمندی از سوی نظام در مناطق مختلف کشور صورت گرفته است که این شهرستان نیز از این مزایا بی بهره نبوده است.
صادق احمدی تصریح کرد: از ابتدای شهریور سال ۹۷ تاکنون تلاش های زیادی در جهت اجرای پروژه های عمرانی، آموزشی، و توسعه ای شهرستان صورت گرفته است که امیدواریم در ادامه نیز شاهد تحقق بیشتر این پروژه ها باشیم.

وی تاکیدکرد: در هفته دولت امسال ۲۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان در سطح شهرستان جلفا افتتاح شده و برخی پروژه ها نیز روزهای آتی با حضور استاندار محترم آذربایجان شرقی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
نماینده عالی دولت اظهارکرد: از مجموع پروژه های بهره برداری شده قریب به ۹۵ درصد در روستاهای و مناطق کم برخوردار اجرایی شده که این نشان از عزم دولت برای محرومیت زدایی و رونق تولید و اشتغال در مناطق روستایی به خصوص نواحی مرزی است. 
احمدی یادآورشد: از زمان روی کار کار آمدن دولت به خصوص از دو سال گذشته هیچ پروژه ای به صورت ناقص در سطح شهرستان بهره برداری نشده و پیشرفت تمامی پروژه ها صد در صد تحقق یافته است.
فرماندار اظهارکرد: یکی از مهمترین فرصت های پیش روی شهرستان جلفا برای توسعه و تولید و اشتغال، حوزه کشاورزی است که خوشبختانه در این زمینه فعالیت های چشمگیری در سطح شهرستان صورت گرفته است که می تواند عاملی برای پیشرفت و توسعه شهرستان جلفا در سالهای آینده باشد.
احمدی در پایان از مدیران ادارات جهادکشاورزی، امور آب، آموزش و پرورش، شرکت گاز، آب و فاضلاب روستایی به طور ویژه قدردانی کرد.
فرماندار شهرستان جلفا ضمن تقدیر از حمایت های ویژه و راهنمایی ائمه جمعه هادیشهر و جلفا، همکاری و همراهی و تعامل مناسب مسئولان، شورای تامین و پشتیبانی مردم را عامل اصلی در توفیق مجموعه مدیریت شهرستان دانست.

احمدی ابراز امیدواری کرد، در سایه تعامل، همکاری و همراهی مردم پروژه ناامید سازی دشمنان در نقطه صفر مرزی خنثی و به صفر خواهد رسید.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی جلفا