پرتال استانداری آذربایجان شرقی
تاریخ : سه شنبه 12 شهريور 1398
کد 36

در نشست صمیمی فرماندار شهرستان جلفا با بسیج دانشجویی مطرح شد

پروژه بی اعتماد سازی دشمن باید با گفتمان سازی، وحدت و انسجام ملی خنثی شود/تلاش های بسیج دانشجویی در محرومیت زدایی از سطح شهرستان، قابل تقدیر است

در این نشست که در گرامیداشت هفته دولت در محل فرمانداری برگزار شد، صادق احمدی در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت و شهیدان رجایی و باهنر، از حضور مسئول و اعضای بسیج دانشجویی در فرمانداری تشکر کرد.
فرماندار جلفا با اشاره به اینکه نگاه بسیج دانشجویی در دانشگاه ها نگاهی مطلوب و آینده نگر است بر لزوم برنامه ریزی منسجم و مناسب در اجرای برنامه ها تاکید کرد.

وی با اشاره به فعالیت ها و خدمات بسیج دانشجویی در قالب گروههای جهادی در سطح شهرستان، از تلاش های این تشکل در محرومیت زدایی قدردانی و بر نقش مهم بسیج دانشجویی در مطالبه گری و بیان مشکلات اجتماعی تاکید کرد.

وی به انتخابات اسفند امسال مجلس شورای اسلامی اشاره و با تاکید بر اهمیت این انتخابات به عنوان نخستین انتخابات پس از بیانیه گام دوم انقلاب، تصریح کرد: باید برای تحقق مشارکت حداکثری مردمی در انتخابات از تمام ظرفیت‌های موجود به خصوص بسیج دانشجویی در این عرصه استفاده کرد.

فرماندار جلفا در ادامه به عزم دشمنان برای بی اعتماد سازی مردم از دولتمردان اشاره و تصریح کرد: این توطئه دشمن نیز باید با گفتمان سازی و انسجام و وحدت ملی خنثی شود.

احمدی از هفته دولت به عنوان فرصتی برای ایجاد اعتماد بین مردم و دولت یاد کرد و گفت: باید بی توجه به هر گرایش و وابستگی حزبی، مسیر پیشرفت و توسعه را هموار کنیم.
 
وی با اشاره به ضرورت تحقق اهداف دانشگاه در زمینه تولید علم و نیروی انسانی توانمند علمی، افزود: مراکز علمی باید با سوق دادن پایان نامه های دانشجویی به سمت حوزه صنعت و مسائل اجتماعی در این زمینه سهیم باشند.

فرماندار جلفا خاطرنشان کرد: برای نخستین بار طرح بهره گیری از دانش آموختگان کارآفرین در مراکز تولیدی و صنعتی در دولت تدبیر و امید کلید خورد و موفقیت‌های چشمگیری در سطح شهرستان حاصل شده است.

در ابتدای این نشست علی زینالی مسئول بسیج دانشجویی شهرستان با ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در زمینه های فرهنگی، اعتقادی، علمی و پژوهشی و جهادی اظهار کرد: بسیج دانشجویی در سطح شهرستان با استفاده از پتانسیل دانشجویان انقلابی و ولایی اقدام به برگزاری اردوهای جهادی نموده که این اردوها تاثیرگذاری و توانمندی دانشجویان را در برطرف کردن مشکلات مناطق محروم نشان داده است.

همچنین تعدادی از اعضای بسیج دانشجویی شهرستان به بیان نکته نظرات و پیشنهادات خود در بهبود سطح خدمات و مشکلات حوزه دانشجویی پرداختند.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 12 شهريور 1398
  • توسط کاربر روابط عمومی جلفا