شنبه 13 خرداد 1402
تاریخ : سه شنبه 22 فروردين 1402
کد 50

فرماندار جلفا:

 روز قدس، مظهر حمایت مسلمانان از آرمان های قدس شریف است

فرماندار شهرستان جلفا گفت: روز جهانی قدس از میراث‌های جاودان حضرت امام خمینی (ره ) ، روز اعلام انزجار از غاصبان قدس و مظهر حمایت مسلمانان جهان از مردم مظلوم فلسطین است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلفا، اسمعیل عطاپور در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس به عنوان مسئله اول جهان اسلام، باید هرچه باشکوهتر و متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار شود.

وی بر همکاری همه ادارات با ستاد برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس شهرستان جهت برگزاری هرچه با شکوهتر راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد و بیان داشت: مرزنشینان غیور این شهرستان با حضور پرشور و حماسی در راهپیمایی روز قدس، همگام با سایر ملت‌های ظلم ستیز دنیا، نفرت خود را از صهیونیسم ابراز داشته و آزادی قدس شریف را از چنگال خونین جنایتکاران فریاد خواهند کشید.

نماینده عالی دولت در شهرستان جلفا، از مراسم و مناسبت های ملی، انقلابی و مذهبی به عنوان نماد استحکام نظام اسلامی یاد کرد و افزود: بی توجهی به این ارزش ها پیامدهای جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

وی با قدردانی از خبرنگاران شهرستان در انعکاس مناسبت‌ها و برنامه‌های ملی و مذهبی از آنها خواست پوشش خبری و تصویری مناسب و مطلوبی از راهپیمایی روزجهانی قدس انجام دهند.

راهپیمایی روز جهانی قدس امسال به دلیل همزمانی احتمالی با اعلام عید سعید فطر یک هفته زودتر و در روز ۲۵ فروردین برگزار می‌شود.آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به فرمان حضرت امام خمینی (ره) به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده است.

در جلسه هماهنگی برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس شهرستان جلفا مقرر شد راهپیمایی در شهرهای جلفا، هادیشهر از ساعت ۱۱:۳۰ از میادین اصلی و مسیر های تعیین شده به سمت میعادگاه های نمازجمعه و در شهر مرزی سیه رود و ایری سفلی از ساعت ۱۱ و ۱۰ برنامه ریزی شده است.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 22 فروردين 1402
  • توسط مسعود هوشمند