شنبه 13 خرداد 1402
تاریخ : چهارشنبه 30 فروردين 1402
کد 54

شهردار جلفا خبر داد؛

میدان یادبود ساماندهی می شود

شهردار جلفا از ساماندهی میدان یادبود( مرزبانان شهید) این شهر از روزهای آینده خبر داد
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری جلفا دکتر یعقوب بدرنژاد با اعلام خبر فوق گفت: در راستای رفع گره های ترافیکی در ورودی اصلی شهر، موضوع ساماندهی میدان یادبود (مرزبانان شهید) به عنوان یکی از میادین مهم شهری جلفا از منظر جذب و توزیع ترافیک مرتبط با مجموعه های گردشگری و تجاری و نیز نقطه مهم تبادل ترافیکی در خیابان های امام خمینی، ولیعصر و خیابان آمیکو، در دستور کار مطالعاتی واحد عمران شهرداری جلفا قرار گرفته و با بررسی، تصویب نقشه ها و با تصویب شورای اسلامی شهر و تائید شورای ترافیک شهرستان مقرر گردید ساماندهی میدان مذکور انجام گیرد.

شهردار جلفا گفت: این طرح با هدف زیباسازی و توجه به المان شهری، در راستای تردد آسان، ساماندهی مسیر تردد وسایل نقلیه و ساماندهی قطر این میدان در روز های آینده آغاز خواهد شد و پس از خاکبرداری و کاهش دور میدان نسبت به انجام عملیات های عمرانی اعم از سنگ کاری، زیباسازی و اصلاح وضعیت موجود و... اقدام خواهد گردید.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به بهره‌گیری از توان و ظرفیت نخبگان، فرهیختگان، صاحب‌نظران و شهروندان در مورد زیباسازی سطح شهر، گفت: از تمام متخصصان، طراحان، نخبگان دعوت می‌کنیم که طرح و ایده های خود را در خصوص المان ها، نورپردازی و زیباسازی های سطح شهر به واحد روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری جلفا ارائه نمایند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 30 فروردين 1402
  • توسط مسعود هوشمند